Kod Yazmadan Yapabileceğiniz 7 Ürün

Kod yazamıyorsunuz ama harika ürün fikirleriniz mi var? Üzülmeyin, kod yazmadan da ürün tasarlayabilir ve ürününüzü hayata geçirebilirsiniz. İşte sizin için Product Hunt Makers Festival’i kazananlarından derlediğimiz, ilham kaynağı olabileceğini düşündüğümüz “Kod yazmadan Yapabileceğiniz 7 Ürün” listemiz!

Remetea

Health and Wellness kategorisi kazananı Remetea, duygu durumunuza göre içmeniz gereken mükemmel çayı bulmanıza yardım eden bir ürün.

Wardrobe Genie

Life Hacks kategorisi kazananı Wardrobe Genie, her gün ne giyeceğinizi seçmenize yardım eden bir ürün. Wardrobe Genie çamaşır yıkama gününüzü bile söyleyebiliyor.

Feature Monkey

Tools for Teams kategorisi kazananı Feature Monkey, yapay zeka sahibi geribildirim takibi yapan bir ürün. Ayrıca Feature Monkey Slack uygulamasına entegre edilebiliyor.

Product Accessibility Checklist

Social Impact kategorisi kazananı Product Accessibility Checklist, ürününüzü herkes için zevkli ve kullanışlı hale getirmenize yardımcı olan bir ürün.

The Books by Women

Tiny Apps kategorisi kazananı The Books by Women, kadınlar tarafından yazılmış kitle kaynaklı ve küratörlü kitap listesi içeren bir ürün.

MirrorMirror

Everything Else kategorisi kazananı MirrorMirror, gerçek kullanıcılar tarafından cevaplanan hızlı ve basit bir A/B testi ile doğru seçimi yapmanıza yardım eden bir ürün.

Emoodji

Maker In Chief kategorisi kazananı Emoodji, kişisel duygu durumunuzu takip eden bir ürün.

 

MVP sürecinde hiç kod yazmadan ürün geliştirmenizi sağlayacak araçları anlattığımız 31. İnovasyon Bültenimizi de incelemeyi unutmayın!